Mollie for Drupal (2.1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Context
sq: Konteksti
