Mollie for Drupal (2.1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: Method
ug: ئۇسۇل
