Mollie for Drupal (2.1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Mode
bn: মোড
