Mollie for Drupal (2.1.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: Amount
fi: Määrä

en: Payments
fi: Maksut

en: Method
fi: Tapa

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Context
fi: Konteksti

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Issuer
fi: Myöntäjä

en: Refunded amount
fi: Hyvitetty summa
