Mollie for Drupal (2.1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
