Mollie for Drupal (2.1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: Context
is: Samanhangur
