Mollie for Drupal (2.1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta
