Mollie for Drupal (2.1.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Currency
it: Valuta

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Mode
it: Modalità

en: Customers
it: Clienti

en: Amount
it: Importo

en: Payments
it: Pagamenti

en: Method
it: Metodo

en: Missing
it: Mancante

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Changed
it: Modificato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Context
it: Contesto
