Mollie for Drupal (2.1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Mode
lv: Režīms

en: Customers
lv: Klienti

en: Amount
lv: Summa

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Method
lv: Veids

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Context
lv: Konteksts
