Mollie for Drupal (2.1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим
