Mollie for Drupal (2.1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार
