Mollie for Drupal (2.1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Mode
or: ଧାରା
