Mollie for Drupal (2.1.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Currency
tr: Para birimi

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Mode
tr: Kip

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Amount
tr: Miktar

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Method
tr: Yöntem

en: Missing
tr: Kayıp

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Context
tr: Bağlam (Context)
