Mollie for Drupal (2.1.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Mode
uk: Режим

en: Customers
uk: Покупці

en: Amount
uk: Величина

en: Payments
uk: Оплати

en: Method
uk: Спосіб

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Set
uk: Встановлення

en: Context
uk: Контекст

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Issuer
uk: Видавець

en: Context ID
uk: ID контексту

en: Refunded amount
uk: Відшкодована сума

en: Confirmation URL %url is not valid.
uk: URL підтвердження %url недійсний.

en: @webform: Confirmation URL %url is not valid.
uk: @webform: URL підтвердження %url недійсний.

en: Mollie for Drupal
uk: Mollie для Drupal

en: Enables online payments in Drupal through Mollie.
uk: Дозволяє онлайн-платежі в Drupal через Mollie.
