Mollie for Drupal (2.1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Method
be: Метад

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Set
be: Устанавіць

en: Context
be: Кантэкст
