Mollie for Drupal (2.1.2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
