Mollie for Drupal (2.1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ
