Mollie for Drupal (2.1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
