Mollie for Drupal (2.1.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Mode
sk: Režim

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payments
sk: Platby

en: Method
sk: Metóda

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Context
sk: Kontext

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Refunded amount
sk: Vrátená suma
