Mollie for Drupal (2.1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Mode
sv: Läge

en: Customers
sv: Kunder

en: Amount
sv: Belopp

en: Payments
sv: Betalningar

en: Method
sv: Metod

en: Missing
sv: Saknas

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Set
sv: Uppsättning

en: Context
sv: Sammanhang

en: Issuer
sv: Utfärdad av
