Mollie for Drupal (2.1.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou

en: Method
ast: Métodu
