Mollie for Drupal (2.1.3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Currency
da: Valuta

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Mode
da: Tilstand

en: Customers
da: Kunder

en: Amount
da: Beløb

en: Payments
da: Betalinger

en: Method
da: Metode

en: Missing
da: Mangler

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Live
da: Eksisterende

en: Set
da: Sæt

en: Context
da: Kontekst

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Context ID
da: Kontekst ID
