Mollie for Drupal (2.1.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Method
gl: Método

en: Missing
gl: Perdido

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Live
gl: Vista previa

en: Context
gl: Contexto

en: Customer ID
gl: Cliente ID
