Mollie for Drupal (2.1.3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Customers
he: לקוחות

en: Amount
he: כמות

en: Method
he: שיטה

en: Missing
he: חסר

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Live
he: חי

en: Context
he: הקשר
