Mollie for Drupal (2.1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Method
jv: Metode

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Context
jv: Konték
