Mollie for Drupal (2.1.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Method
mr: पद्धत(Method)
