Mollie for Drupal (2.1.3) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Currency
oc: Devisa

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Mode
oc: Mòde

en: Amount
oc: Montant

en: Method
oc: Metòde

en: Missing
oc: Mancant

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Context
oc: Contèxte
