Mollie for Drupal (2.1.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Name
si: නම
