Mollie for Drupal (2.1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Live
az: Canlı

en: Context
az: Kontekst
