Mollie for Drupal (2.1.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Method
eu: Metodoa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Context
eu: Testuingurua
