Mollie for Drupal (2.1.4) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Mode
fa: سبک

en: Customers
fa: مشتریان

en: Amount
fa: مقدار

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Method
fa: روش

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Live
fa: زنده

en: Context
fa: زمینه
