Mollie for Drupal (2.1.4) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Customers
hr: Kupci

en: Amount
hr: Iznos

en: Method
hr: Metoda

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Context
hr: Kontekst
