Mollie for Drupal (2.1.4) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Mode
hu: Mód

en: Customers
hu: Vevők

en: Amount
hu: Összeg

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Method
hu: Mód

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Live
hu: Élő

en: Set
hu: Beállítás

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Issuer
hu: Kibocsátó

en: Context ID
hu: Környezeti azonosító
