Mollie for Drupal (2.1.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus
