Mollie for Drupal (2.1.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Mode
pl: Tryb

en: Customers
pl: Klienci

en: Amount
pl: Ilość

en: Payments
pl: Płatności

en: Method
pl: Metoda

en: Missing
pl: Brakujące

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Live
pl: Na żywo

en: Context
pl: Kontekst

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności
