Mollie for Drupal (2.1.4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен
