Mollie for Drupal (2.1.4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Context
th: บริบท

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
