Mollie for Drupal (2.2.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Name
te: పేరు

en: Open
te: తెరువు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Context
te: సందర్భం
