Mollie for Drupal (2.3.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mode
am: ሁኔታ
