Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Currency
ar: العملة

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: Open
ar: مفتوح

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Mode
ar: الوضع

en: Amount
ar: المبلغ

en: Method
ar: الطريقة

en: Pending
ar: معلّق

en: Missing
ar: مفقود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Live
ar: مباشر

en: Context
ar: السياق
