Mollie for Drupal (2.3.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Name
bg: Име

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Live
bg: Живот
