Mollie for Drupal (2.3.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Currency
cs: Měna

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Customers
cs: Zákazníci

en: Amount
cs: Částka

en: Payments
cs: Platby

en: Method
cs: Metoda

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Missing
cs: Chybějící

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Context
cs: Kontext

en: Authorized
cs: Autorizován
