Mollie for Drupal (2.3.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Currency
id: Mata uang

en: None
id: Tiada

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: Open
id: Buka

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Amount
id: Jumlah

en: Payments
id: Pembayaran

en: Method
id: Metode

en: Pending
id: Tertunda

en: Missing
id: Hilang

en: Changed
id: Berubah

en: Failed
id: Gagal

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Live
id: Langsung

en: Context
id: Kontek
