Mollie for Drupal (2.3.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Open
is: Opna

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Mode
is: Hamur

en: Customers
is: Viðskiptavinir

en: Amount
is: Upphæð

en: Payments
is: Greiðslur

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Context
is: Samhengi
