Mollie for Drupal (2.3.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
