Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
