Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Currency
ml: കറൻസി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Mode
ml: മോഡ്
