Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Test
ms: Ujian

en: Name
ms: Nama

en: Open
ms: Buka

en: View
ms: Pandangan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Mode
ms: Mod

en: Method
ms: Kaedah

en: Pending
ms: Menunggu

en: Expired
ms: Tamat tempoh

en: Failed
ms: Gagal

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.

en: Context
ms: Konteks
