Mollie for Drupal (2.3.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Name
os: Ном

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
