Mollie for Drupal (2.3.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Currency
ro: Monedă

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Open
ro: Deschideți

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Mode
ro: Mod

en: Customers
ro: Clienţi

en: Amount
ro: Suma

en: Payments
ro: Plăți

en: Method
ro: Metodă

en: Paid
ro: Plătit

en: Pending
ro: În așteptare

en: Expired
ro: Expirat

en: Missing
ro: Lipsește

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Authorized
ro: Autorizat

en: Refunded amount
ro: Suma rambursată
